friv, friv oyun, friv oyunları, friv 1, frıv, friv oyna

Hakkımızda

 

logo

 

Bilgisayar oyunlarının yalnızca belirli bir kesimin ilgi gösterdiği eğlence anlayışı olmaktan çıkarak her yaş ve kesimden insanın ortak kullandığı bir alan haline gelmesi, bu kapsamda çalışmalarını sürdüren geliştirici ve yayıncı sitelerin de sayısında yoğun bir artış yaşanmasına sebep olmuştur. Her ne kadar farklı geliştiriciler tarafından üretilen amatör veya profesyonel çok sayıda başarılı oyun, insanların daima yeni tatlar keşfetmesini sağlasa da, söz konusu flash oyun içeriği sunan siteler olduğunda, sınırlı sayıda isim yoğun ziyaretçi potansiyeline ulaşabilmiş ve bu sektörde başarılı olarak nitelendirilmeye hak kazanmıştır. http://www.frivoyun1.net/ bu anlamda incelenecek en başarılı flash uygulama adreslerinin başında yer almaktadır. Sitenin pek çok farklı oyun türüne ev sahipliği yapmasının yanı sıra sahip olduğu hoş ara yüz, özellikle genç yaştaki oyun severlerin beğenisini kazanmaktadır.

Friv oyun konusunda yayın hayatını sürdüren sitenin en çok dikkat çeken özelliği ana sayfasının benzer oyun siteleri ne benzememesidir. Alternatif adreslerde görülebilecek olan kategori ve menüler, FrivOyun1’de yer almamaktadır. Bunun yerine basit bir ana sayfanın üzerine en güncel ve beğeni toplamış oyunlar ufak resimler halinde dizilerek, insanların vakit kaybetmeden eğlenceye başlamalarına imkân verilmiştir. Fare imleci ile resmin üzerine geldiğinizde oyunun ismi hakkında bilgiye ulaşabilir ve tek tıklama ile herhangi bir reklam veya benzer tanıtıma maruz kalmadan anında oyuna başlayabilirsiniz.

Sitenin friv oyunları arasında dikkat çeken bir diğer özelliği ise interaktif yapısıdır. Sitenin ziyaretçileri arzu ettikleri uygulamaları kullanarak keyifli vakit geçirdikten sonra, sosyal ağları üzerinde paylaşarak sevdiklerinin de bu keyifli anı yaşamasını tavsiye edebilmektedirler. Bu sayede friv oyunlarından alınan keyif en üst düzeye çıkmakta ve insanların beğendikleri oyunda arkadaşları ile tatlı bir rekabete girmeleri mümkün olmaktadır. Friv oyunları  arasında bulunan çift kişilik oyunlar her ne kadar yalnızca aynı bilgisayar üzerinden oynanabiliyor olsa da, puanlı oyunları tecrübe ederek dünyadaki diğer oyuncular veya arkadaşlarınız ile birinci olmak için yarışmak, eğlencenin dozunu giderek arttırmaktadır.

Sitenin benzerleri arasından sıyrılarak bu denli yoğun ilgi görmesi, gerek erkek gerekse kız oyunculara hitap etmesi ile de gösterilebilmektedir. Friv oyunlar alanında moda, yemek ve cafe işletme tarzı oyunlar özellikle ufak yaştaki kız çocukları tarafından büyük istek almakta, böylece bu alandaki başarılı uygulamaları yayınlayan sitelerin ziyaretçi sayılarında da artış yaşanmaktadır. Friv oyun çeşitlerinin artan talep doğrultusunda çok daha fazla kategoriye ayrılacağının bilincinde olan başarılı adresler, hazırlıklarını buna göre yapmaktadırlar. FrivOyun1, hali hazırda sahip olduğu orijinal altyapısı ile en güncel oyunları vakit kaybetmeden kullanıcılarına sunmaya hazır beklemektedir.

Friv oyun çeşitleri yalnızca basit uygulamalardan oluşmamaktadır. Buna en iyi örnek PC ve PS oyunları arasında en çok ilgi gören isimlerden birisi olan Grand Theft Auto serisinin dördüncü oyunun Friv Oyun 1 adresinde oynanabilmesidir. Her ne kadar oyunun flash versiyonu gerçeğinden oldukça uzak olsa da, serinin takipçileri kısa boş vakitlerini doldurabilmek için bu alternatif oyunu kullanabilmektedirler.

Balon patlatma, spor, aksiyon, benzer bulma, yarış ve daha onlarca tür oyunun saniyeler içerisinde kullanıma başlanabildiği site, ziyaretçilerinden gelen eleştiriler doğrultusunda uyguladığı düzenlemeler ile her geçen gün bir üst noktaya ulaşmaktadır. Bu bağlamda başarılı adresin daha uzun yıllar boyu hizmetine devam ederek, bu alanda talep gösteren kişilerin vazgeçilmez ziyaret noktalarından birisi olacağı rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Friv uygulamalar konusunda başarılı isimlere ulaşmak için sizler de vakit kaybetmeden ziyaret sağlayabilirsiniz.